INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana feston sot ditëlindjen, urimi romantik i Mozzik do t’ju prekë zemrat [FOTO]

Loredana feston sot ditëlindjen, urimi romantik i Mozzik do t’ju prekë zemrat [FOTO]

Publikuar më: 11:32 01-09-2018

Mozzik dhe Loredana janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizz-in shqiptar. Ata të dy mund t’i konsiderojmë si ‘partner in crime’ dhe ‘partner in life’. Ditën e sotme Loredana feston ditëlindjen dhe sigurisht që nuk ka munguar edhe një urim shumë i ëmbël dhe romantik nga i dashuri i saj Mozzik. Ai e ka uruar atë sapo ka kaluar mesnata nëpërmjet një dedikimi shumë special dhe fjalë të ëmbla në Instagram.

‘Urime gruaja ime qofsh e lumtur e gëzuar deri në frymën e fundit, bashkë me mua’- janë fjalët që reperi ka shkruar për të dashurën e tij.

trgdv.png

Article Logic
Execution time: 0.0076091289520264