INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka vend për dyshime! Ky postim i ëmbël i Mozzik tregon hapur se Loredana është SHTATZËNË! [FOTO]

S’ka vend për dyshime! Ky postim i ëmbël i Mozzik tregon hapur se Loredana është SHTATZËNË! [FOTO]

Publikuar më: 23:30 09-08-2018

Një prej çifteve më popullorë e të dashur për ne është Loredana dhe Mozzik.

Prej kohësh në mediat rozë qarkullojnë thashethemet se çifti do të bëhen prindër, por prej tyre nuk kishim marrë asnjë konfirmim për këtë, të paktën deri sot.

Në një postim në Instagram, Mozzik ka postuar një boomerang me dy këpucë të vogla bebesh në gishtat e tij dhe padyshim që kjo tregon se së shpejti ai do të bëhet baba.

Aludimet për shtatëzaninë e Loredanës filluan që nga postimet e saj në rrjetet sociale të cilat filluan të rralloheshin si dhe të mos shfaqnin të gjithë trupin e saj. Gjtihashtu Mozzik ndaloi koncertet e tij deri në fillim të vitit 2019-ës dhe u zhvendos në Zvicër për të qenë sa më pranë Loredanës.

Por me këtë postim të fundit, duket se Mozzik i ka vënë kapakun të gjitha dyshimeve!

mozzik.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034029483795166