INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Largohet përfundimisht?! Drejt ëndrrës së madhe, FERO jep lajmin e papritur

Largohet përfundimisht?! Drejt ëndrrës së madhe, FERO jep lajmin e papritur

Publikuar më: 16:34 15-10-2021

Drejt ëndrrës së madhe, Fero ndan me ndjekësit lajmin e papritur. Fero është një nga reperat më të zhurmshëm të estradës.

Së fundmi këngëtari ka vendosur të deportojë me karrierën e tij jashtë vendit. Ai ka treguar se po tenton një mundësi të re në karrierën e tij në SHBA.

‘Disa projekte në gjuhën angleze janë rrugës, kjo ishte ëndrra ime gjatë gjithë jetës sime dhe jam gati të punoj shumë për ëndrrat e mia, duke filluar një karrierë të re në Shtetet e Bashkuara’, ka shkruar reperi.

 fdf-300x193.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028450489044189