INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I kërkoi falje dhe e surprizoi, por Edi e lë “me gisht në gojë” Adën para të gjithëve!

I kërkoi falje dhe e surprizoi, por Edi e lë “me gisht në gojë” Adën para të gjithëve!

Publikuar më: 15:39 15-10-2021

Edi i kërkoi falje Adës, e surprizoi në studio dhe në fund e refuzoi! Nuk dihet se çfarë po ndodh me konkurrentin, por veprimet e tij i kanë bërë lëmsh të gjithë. Në puntatën e sotme të “Përputhen”, ai i bëri Adës një surprizë shumë romantike, e më pas dyshja kërcyen së bashku në studio.  Mirëpo, teksa Ada e ftoi në takim, ai e refuzoi publikisht. “Edi e refuzon….edhe pse të kam kërkuar falje”, u shpreh ai.

 

Article Logic
Execution time: 0.0050339698791504