INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky DETAJ flet shumë! Lajmi për ndarjen nga Patrisi mori dhenë, por Tuna qenka shtatzënë për herë të dytë?!

Ky DETAJ flet shumë! Lajmi për ndarjen nga Patrisi mori dhenë, por Tuna qenka shtatzënë për herë të dytë?!

Publikuar më: 18:30 05-12-2020

Që prej koncertit të saj në Gostivar, këtë shtator, këngëtarja e njohur Tuna u vu në qendër të Lidhja e Tunës dhe Patrisit nisi befasisht dhe u konsolidua shpejt, pasi në pak muaj si çifti më i ri i shoëbizit ata u bënë edhe prindër për herë të parë, me ardhjen në jetë të Tian.

Gjatë këtyre viteve është folur shpesh se Tuna dhe Patrisi janë ndarë, por të gjitha kanë rezultuar thashetheme.

Mirëpo, së fundmi çifti është vendosur sërish në qendër të mediave dhe sërish po flitet se janë ndarë.

Ishte një veprim i Tunës ai që nxiti këto zëra në rrjet pasi ajo hoqi mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i Tian, të birit. Nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e tij të Instagramit shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares.

Madje ajo e ka hequr edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social. (SHIKO KETU)

Ndërkohë që lajmi për ndarjen e mundshme po qarkullon në të gjitha mediat online, burime ekskluzive për Neës31 kanë konfirmuar se këngëtarja e “Fortuna” është në një pritje të ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Megjithatë, kjo nuk e ka penguar Tunën që të kërkojë të divorcohet nga Patrisi. Duket se marrëdhënia mes tyre nuk ka shkuar mirë këtë periudhë, aq sa të jenë në prag divorici.

Tashmë pritet vetëm që Tuna të japë deklaratën e saj zyrtare lidhur me këtë çështje.

Article Logic
Execution time: 0.0038421154022217