INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush nga banorët po blen klikime? Pas sulmeve kibernetike, Big Brother bën njoftimin zyrtar

Kush nga banorët po blen klikime? Pas sulmeve kibernetike, Big Brother bën njoftimin zyrtar

Publikuar më: 16:27 28-01-2023

Faqja e Big Brother VIP ka bërë një njoftim zyrtar.

Ishte vendosur që performancat e banorëve do të vlerësoheshin nga klikimet që do merrte secila prej tyre, por bëhet e ditur se ka pasur sulme kibernetike me qëllim blerjen artificiale të klikimeve për performancat.

Prandaj Big Brother ka vendosur që të pezullojë votimin dhe të lërë vetë banorët që të zgjedhin performancën e tyre të preferuar.

Njoftimi: Për shkak të sulmeve kibernetike me qëllim blerjen artificiale të klikimeve për performancat, "Big Brother" ka vendosur që të pezullojë votimin dhe të lërë vetë banorët që të zgjedhin performancën e tyre të preferuar.

Article Logic
Execution time: 0.0033020973205566