INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi mes tyre? Luizit i ngel hatri me Kiarën: Nuk je as i pari as i fundit…

Çfarë ndodhi mes tyre? Luizit i ngel hatri me Kiarën: Nuk je as i pari as i fundit…

Publikuar më: 18:28 28-01-2023

Luizit i ka ngelur sërish hatri me Kiarën sepse gjatë një bisede të bërë së fundmi moderatorja i ka thënë "Nuk je as i pari e as i fundit". Kjo përgjigje e saj erdhi pasi Luizi i tha se "ka frikë se duke e ditur se sa shumë ndjen ai për të, ajo do ta përdorë atë shumë bukur, jo në mënyrë shfrytëzuese”.

'Nuk je as i pari as i fundit', Luizit i ngel hatri me Kiarën,

Moderatorja shtoi se u shpreh gabim dhe nuk e kishte në atë kuptim.

Luizi: Unë kam frikë këtë, se duke e ditur se sa ndjej për ty e sa të dua, ti ke për ta përdorur këtë në mënyrë shumë të bukur. Jo në mënyrë shfrytëzuese

Kiara: Nuk je as i pari e as i fundit që… As i pari domethënë që bën, nuk ka lidhje. Se krah vetes gjithmonë kam dashur njerëz që bëjnë për mua

'Nuk je as i pari as i fundit', Luizit i ngel hatri me Kiarën,

Luizi: S’je as i pari as i fundit, shumë e bukur kjo

Kiara: I fundit domethënë…

Luizi: Në ça sensi

Kiara: Nuk është hera e parë që dikush bën shumë për mua, kështu që është normale, nuk të shfrytëzoj. Nuk ka lidhje, e vlerësoj madje. Hë u mërzite tani?

Luizi: Jo

Kiara: U pre fare. Pse mërzitesh direkt si bebe, si çun i vogël 2 vjeç

Luizi: Ja këtë desha me thënë, se duke e ditur se sa të dua, ia fut një përkëdhelje, i bën gjitha me mua, edhe thua ‘kaloi, e harroi’.

Kiara: Ti je kampion në ngelje hatri. Njeri që të ngel qejfi në çdo moment

Luizi: Nuk duhet?

Kiara: Nuk duhet në çdo moment se bëhesh i lodhshëm.

Luizi: S’duhet me të thënë unë ‘O Kiarë nuk je as e para as e fundit’

Article Logic
Execution time: 0.0033519268035889