INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush kopjoi kë? Tayna mendoi se e nxorri bllof Rinën, por kjo e fundit e lë me 'gisht në gojë' me këtë FOTO, që u fshi tashmë!

Kush kopjoi kë? Tayna mendoi se e nxorri bllof Rinën, por kjo e fundit e lë me 'gisht në gojë' me këtë FOTO, që u fshi tashmë!

Publikuar më: 19:10 25-06-2019

Tashmë është fakt i njohur për të gjithë që konkurrenca midis repereve në tregun shqiptar është e madhe dhe shpesh herë kjo rezulton dhe në "disse" në këngët e tyre.

Sigurisht që në krye të kësaj konkurence qëndron ajo midis reperve Rina dhe Tayna.

Të dyja mjaft të suksesshme në fare pak kohë dhe nuk mund të mungojë as mbështetja e artistëve të tjerë ndaj tyre.

Së fundmi dy reperet kanë publikuar këngët e tyre dhe nuk kanë munguar 'thumbat' për njëra-tjetrën. Madje së fundmi ishte Tayna ajo që hodhi 'kunjën' e parë ndaj Rinës (kliko këtu), por si duket kjo e fundit nuk ka ngelur pa përgjigjë dhe si duket do e lërë reperen me 'gisht në gojë'.

Rina me foton më poshtë siguruar nga intv.al ka mbyllur gjithë 'gojët e liga', duke treguar se tekstin:

"M'thirri e m'tha hajde, hajde rrina" e ka krijuar para se Tayna të publikonte tekstin e "Caliente" dhe kështu që nuk e ka kopjuar. Ndërkohë fotoja është publikuar në 4 Qershor, ndërsa Tayna e ka publikuar këngën në 15 Qershor. Epo tani mund të themi se koeçidenca krijoi këtë 'rrëmujë' mes vajzave./intv.al/

b545afb1-c719-44b9-be63-f2f4e2b9e4fb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.023185968399048