INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri dhe Lumi B e siguruan HIT-in e verës, por ka diçka serioze që nuk shkon në klip! Mes vajzave të zhveshura, çunat...[FOTO]

Ledri dhe Lumi B e siguruan HIT-in e verës, por ka diçka serioze që nuk shkon në klip! Mes vajzave të zhveshura, çunat...[FOTO]

Publikuar më: 17:52 25-06-2019

Ledri Vula dhe Lumi B sapo kanë publikuar hitin e tyre, "Kiss Kiss", për këtë verë dhe nuk do shumë mend që kënga do të kthehet në një sukses të vërtetë dhe do t'a dëgjojmë përgjat gjithë verës.

E teksa kënga ritmike dhe vajzat me rrobe banje në klip, sjellin plotësisht "vibe" veror, nuk mund të themi të njëjtën gjë me çunat në klip.

Thuajse të gjithë bëjnë kontrast me vajzat, pasi shfaqen me bluze dhe pantallona të gjata dhe na kujtojnë më tepër dimrin se sa plazhin. 

endrfn.png

egvwsergv.png

ethbrtb.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091331005096436
    array(1) { ["section"]=> string(123) "ledri-dhe-lumi-b-e-siguruan-hit-in-e-veres-por-ka-dicka-srioze-qe-nuk-shkon-ne-klip-mesajzave-te-zhveshura-cunat-foto-97121" }