INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Tayna-s nuk i del inati dhe thumbon Rinën me këtë FOTO? Ky veprim lë pa fjalë!

Upsss! Tayna-s nuk i del inati dhe thumbon Rinën me këtë FOTO? Ky veprim lë pa fjalë!

Publikuar më: 19:05 24-06-2019

Tashmë është fakt i njohur për të gjithë që konkurrenca midis repereve në tregun shqiptar është e madhe dhe shpesh herë kjo rezulton dhe në "disse" në këngët e tyre.

Sigurisht që në krye të kësaj konkurence qëndron ajo midis reperve Rina dhe Tayna.

Të dyja mjaft të suksesshme në fare pak kohë dhe nuk mund të mungojë as mbështetja e artistëve të tjerë ndaj tyre.

Së fundmi Tayna ka publikuar këngën e saj më të re “Caliente” e cila në vetëm pak ditë numëron mbi 6.2 milion klikime. Por si duket Tayna ka një 'thumb', dukshëm për Rinën, e cila së fundmi ka publikuar këngën e saj në bashkëpunim me Adelina Ismajlin. 

Mes teksteve të dyshes, fansat panë disa ngjashmëri dhe për këtë Tayna me postimin e fundit shkruan: "Mos kopjo ..." dhe e ka fjalën për këtë tekst.

Tayna: 

Jena na t'dhezt si latina
Come come come baby rrina

Rina:

Je ka dokesh seksi latina
M'thirri e tha hajde, hajde rrina

 

Epo tani presim si do reagojë Rina për këtë post të Tayna-s./intv.al/

686d7bf3-1b88-4c79-88db-461dd7a8ba4b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007080078125
    array(1) { ["section"]=> string(88) "upsss-tayna-s-nuk-i-del-inati-dhe-thumbon-rinen-me-kete-foto-ky-veprim-le-pa-fjale-97048" }