INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Kur isha e vogël ëndërroja të isha një princeshë’ A ka qenë gjithçka e planifikuar nga Meghan Markle? [FOTO]

‘Kur isha e vogël ëndërroja të isha një princeshë’ A ka qenë gjithçka e planifikuar nga Meghan Markle? [FOTO]

Publikuar më: 13:18 07-10-2018

Meghan Markle shpeshherë është bërë pjesë e diskutimeve nëse ajo vërtet e do Prince Harry apo ka dashur jetën që bënte ai dhe që ajo të ishte një princeshë. 

Duke filluar që nga familjarët e saj deri tek miqtë që ka pasur, ata janë shprehur se Meghan-it i intereson vetëm statusi i princeshës dhe jeta mbretërorre. Madje ata shtojnë se ka qenë vetë Meghan që ka hedhur hapin e para që t’u afruar me Prince Harry në fillim. Kёta njerёz thonё se historia e tyre e dashurisё nuk ёshtё aq e pastёr sa duket.


Në një artikull që ka postuar Daily Mail, thuhet se Markle e dinte që 4 vjeç që ajo në të ardhmen do të ishte një princeshë. Ish aktorja më përpara ka pasu r një blog dhe ka shkruar se kur ishte e vogёl ёndёrronte tё ishte She-Ra, princesha e pushtetit e njё filmi me kartona, ndёrsa shtonte se thjesht e dinte qё do tё martohej me njё princ. 

meghan-markle-past-present.jpg

Meghan-Markle-plastic-surgery-832933.jpg

 


Normalisht lindin pyetjet: Ishte thjesht rastësi dhe fat apo në të vërtet ka qenë gjithçka e planfikuar nga ish aktorja Meghan Markle.  Na ngelet thjesht të presim dhe koha të vërtetojë gjithçka.

Article Logic
Execution time: 0.0039029121398926