INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Problemet e familjarëve të Meghan Markle nuk kanë të mbaruar! Dukesha e përfshirë në skandalin e drogës

Problemet e familjarëve të Meghan Markle nuk kanë të mbaruar! Dukesha e përfshirë në skandalin e drogës

Publikuar më: 18:14 08-08-2018

Sikur mos të mjaftonin skandalet në të cilat është përfshirë Dukesha e Sussex deri më tani prej familjarëve të saj, kishte mbetur dhe një skandal droge pa dalë në shesh, pjesë e të cilit është babai i saj.

Mesa duket “motra sekrete” e Meghan, Lori Davis, një konsumuese e vazhdueshme e drogës, ka mashtruar të atin e Meghan, duke i vjedhur atij 6 mijë dollarë.

Lori Davis ishte një mikeshë e mirë e familjes, dhe babai i Meghan e konsideronte atë si vajzë.

Duket se mardhënia e afërt nuk ka qenë reciproke, pasi Davis i përdorte Markle vetëm për t’u zhvatur atyre para, të cilat më pas i shpenzonte në drogëra të ndryshme.

Article Logic
Execution time: 0.008497953414917