INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet shtatëzania? Ja detaji që na zbuloi dukesha dhe Princi Harry se do të bëhen prindër…

Konfirmohet shtatëzania? Ja detaji që na zbuloi dukesha dhe Princi Harry se do të bëhen prindër…

Publikuar më: 16:33 06-08-2018

Zyrtarë në Pallatin Mbretëror, po flasin se dukesha e Susex është tashmë shtatzënë.

Ndërsa Meghan Markle dhe Princi Harry po përgatiten për të hyrë në shtëpinë e tyre të re, është mësuar se Duka dhe Dukesha do të bëhen prindër.

Ata nuk po humbasin fare kohë, kanë thënë burimet pranë tyre.

Duket se Meghan dhe Princi tashmë kanë filluar të kthejnë Cottage Adelaid në shtëpinë e tyre të ëndërrave, të kompletuar me dy çerdhe - dhe rinovimete shtëpisë kanë filluar t’i bëjnë njerëzit të dyshojnë.

"Harry dhe Meghan ndjejnë se Cottage Adelaide është vendi i përsosur për ta për të krijuar një familje së bashku," kanë thënë burimet pranë tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0055041313171387