INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fifi ‘thumbon’ publikisht kolegët: Kam disa kohë që kam dashur të shkruaja këtë gjë… [FOTO]

Fifi ‘thumbon’ publikisht kolegët: Kam disa kohë që kam dashur të shkruaja këtë gjë… [FOTO]

Publikuar më: 17:32 06-08-2018

 

Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit, Fifi, falë talentit dhe punës së saj ka arritur të fitojë zemrat e publikut shqiptar. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe tashmë ka arritur të kuptoj se si funksionon industria muzikore. Fifi së fundmi përmes rrjetit social Instagram ka ndarë një mesazh për gjithë ndjekësit e saj. Nëpërmjet këtij statusi Fifi iu drejtohet kolegëve duke iu thënë që të mos e gënjejnë veten kot për t’u bërë pjesë e tregut muzikor nëse në të vërtetë nuk kanë talent në këtë fushë.


Postimi i plotë i Fifit në Insta Story:
“Kam disa kohë që kam dashur të shkruaja këtë gjë, i erdhi radha si duket… Nanusha nëse nuk e dini 100% që jeni të talentuar edhe që mundeni të çani në industri (përjashtohet fakti nëse babi, mami, daja, xhaxhi ose një kushëri i babit ka njerëz të njohur ose palët në fjalë kanë lekë),mos e gënjeni veten kot, uluni para pasqyrës dhe pyesni veten çfarë, qysh, tek. Më pas jo dy këngë, po dy albume nxirrni”, shkruan Fifi në postimin e saj në Instastory.”

38154916_301319530428108_6090379834658127872_n.jpg


Ajo nuk ka përmendur emra në këtë postim, por me siguri disa persona i ka në mendje pasi ata do e kenë nxitur që të shkruajë publikisht atë çfarë mendon.

Article Logic
Execution time: 0.007084846496582