INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë kanë të përbashkët Meghan Markle dhe Kendall Jenner me njëra-tjetrën?

Çfarë kanë të përbashkët Meghan Markle dhe Kendall Jenner me njëra-tjetrën?

Publikuar më: 17:23 01-08-2018

Njëra është Dukeshë, ndërsa tjetra një supermodele 22-vjeçare, por mesa duket Meghan Markle dhe Kendall Jenner kanë të përbashkëta me njëra-tjetrën edhe pse në dukje nuk ta japin atë pështypje.

Ato të dyja kanë bërë ‘xing’ me një veshje dhe krtikët e modës kanë dalë në konluzione se mes tyre ka shumë ngjashmëri në stil.

 

xing.jpg

Tek kjo foto me këtë veshje të dyja kanë bërë xing, ky preferojnë pantallona të gjera të bardha dhe bluza me vija. Madje edhe floket kapur i kanë njësoj, ku Jenner ka vendosur edhe syze retro. Tek kjo foto ato duken pothuaje njësoj dhe me të njëjtin stil.

Markle ishte veshur kështu kur po shihte ndeshjen e mikeshës së saj Serena Williams ndërsa Kendall Jenner e ka veshur ne Cannes në maj.

Article Logic
Execution time: 0.0097429752349854