INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn dhe zbulon cilin nga banorët mbështet në BBV

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn dhe zbulon cilin nga banorët mbështet në BBV

Publikuar më: 14:35 26-02-2024

Artisti i njohur shqiptar, Stresi, së fundmi ka komentuar lojën e banorëve të Big Brother VIP Albania 3. I ftuar në ‘Fan Club’, ai tha se në këtë edicion është në mbështetje të Julian Dedës. Theksoi po ashtu që me Romeon ka shoqëri, por pak më shumë me aktorin e njohur. Pjesë nga biseda në studio:

Stresi: Kur mendon që me dikë je mirë, sepse kur nuk ke eksperiencë dhe hyn për herë të parë, mendon se o ky është shoku im, ne po kalojmë shumë mirë, kur kalon një javë apo dy javë të del kundër dhe normalisht që do të zhgënjehesh.

Enxhi Nasufi: Juli mund se e ka parë si shok dhe si mik Gazin?

Enxhi Nasufi: Se i the Cakos aman ishalla s’të dalin parashikimet, ti do shumë Julin si personazh se është i fortë, apo nuk ke ndonjë gjë që nuk të pëlqen dhe nuk shkon me Romeon se nuk e kuptoj.

Stresi: Ne kemi qejf që t’i bëjmë gjërat ndryshe nga mendimet, Romeon e kam shok të them të drejtën, Julin e kam pak më shok, secili ka pozicionin e vet, tani unë ashtu e mendoj, jam tifoz i Julit.

Ina Kollçaku: Ti je lojtar emocional dhe je i ngjashëm me Romeon.

Article Logic
Execution time: 0.003230094909668