INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohet ndarja me Ledri Vulën? Sara Hoxha HABIT me postimin e fundit: Do të kalojë shpejt...

Konfirmohet ndarja me Ledri Vulën? Sara Hoxha HABIT me postimin e fundit: Do të kalojë shpejt...

Publikuar më: 13:29 26-02-2024

Rreperi Ledri Vula dhe fituesja e DWTS Sara Hoxha kanë qëndruar të heshtur në lidhje me lajmet e ndarjes, por postimet në rrjete sociale herë pas here janë marrë edhe si reagim. Këtë rradhë Sara ka postuar një video në platformën ‘TikTok’ ku ka përdor një audio me anë të së cilës duket se tregon edhe mendimin e saj për lidhjet romantike pas ndarjes.

“Ju e doni njëri tjetrin apo jo? Oh sa bukur, kjo do të kalojë shpejt! Nuk mund t’i besoni askujt! Asnjëherë!”, thuhet në videon e postuar nga Sara që direkt komentuesit e kanë lidhur me Ledrin.

Kujtojmë se çifti kanë dhe një vajzë sëbashku e cila quhet Poem Blu. 

 

@sarahoxha19

Sad true story?

♬ original sound - Julesvisions
Article Logic
Execution time: 0.0034348964691162