INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është shenja e horoskopit me të cilën nuk mund të bësh një debat. Do ju lëndojnë!

Kjo është shenja e horoskopit me të cilën nuk mund të bësh një debat. Do ju lëndojnë!

Publikuar më: 15:58 13-12-2018
Kur bëhet fjalë për të debatuar, kjo shenjë e horoskopit është më e vështira.
Bëhet fjalë për shenjën e shigjetarit. Ata në dukje hiqen si indiferentë, sepse e dinë se nëse e marrin seriozisht askush nuk i përballon dot. 
Shigjetarët  gjithmonë mendojnë se ata kanë të drejtë.
Një Shigjetar nuk do të jetë agresiv në stilin e tyre luftarak, përkundrazi, ata do të përpiqen të gjejnë argumentin më logjik dhe dinak dhe pastaj të therin me butësi. Sipas intv.al shigjetarët  thonë çfarë mendojnë dhe padashje do ju lëndojnë, por nuk e bëjnë me qëllim të keq. Ata janë të vështirë për të argumentuar, sepse duan  të paraqesin një arsyetim që është superiorë.
Deri në fund nuk e pranojnë se janë gabim. 
Burimi: Your tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0038478374481201