INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femrat që i përkasin këtyre 2 shenjave të horoskopit tradhëtojnë më shumë

Femrat që i përkasin këtyre 2 shenjave të horoskopit tradhëtojnë më shumë

Publikuar më: 15:11 08-03-2017
Tradhëtia është e pranishme te të dyja gjinitë.
Sipas intv.al nëse një femër i përket kësaj shenje horoskopi ka më shumë mundësi për të tradhëtuar në krahasim me shenjat e tjera. Bëhet fjalë për : shigjetarin dhe binjakët, shenja e zjarrit dhe e ajrit.
1. Shigjetari
Si shenjë zjarri, shigjetari dëshiron të zbulojë vende dhe njerëz të rinj. Nëse një femër shigjetar ndihet e lodhur nga lidhja që ka, me siguri që do tradhëtojë. Ato nuk e durojnë dot monotoninëe dhe si pasojë mundësia për të tradhëtuar është më e madhe. 
2. Binjakët
Femrat binjakë janë shumë të pavendosura dhe tradhëtojnë më shumë se shenjat e tjera. Sipas intv.al dëshira e tyre për të udhëtuar shumë, bën që mos të krijojnë stabilitet në një lidhje. Me një femër binjak është e vështirë të krijosh diçka serioze. Ato flirtojnë shumë dhe ideja se mund të rrinë vetëm me një person i frikëson.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 
 
Article Logic
Execution time: 0.001802921295166