INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
16 gjërat e përditshme që i bëjnë meshkujt të NDIZEN menjëherë kur shohin një femër

16 gjërat e përditshme që i bëjnë meshkujt të NDIZEN menjëherë kur shohin një femër

Publikuar më: 23:12 10-04-2018

Burrat nuk janë edhe aq të komplikuar kur vjen puna tek gjërat që i bëjnë të “ndizen” menjëherë. Ata i dinë mirë preferencat e tyre për një femër dhe gjërat që u pëlqen të bëjnë në mënyrë që t’u hedhin sytë.

Disa prej rrëfimeve më poshtë janë nga më të çuditshmet dhe më të paimagjinueshmet ndonjëherë. Kur vjen puna tek lirshmëria me femrat, ata preferojnë që edhe ato të jenë e lirshme me ta, pa i kaluar kufijtë. Në këtë mënyrë gjithçka do të duket më e lehtë, shkruan joq.al. Nga preferencat më të çuditshme e ato që hasim në përditshmërinë tonë, këto janë disa prej tyre:

1.Kur ajo qan, më bën të ndihem si heroi i saj që duhet ta mbroj.

2.Kur ajo më paketon gjëra për punë

3.Të shoh porno lekbikesh me të

4.Hunda e madhe

5.Kur vishet me robdeshambër.

6.Dhëmbët e dala të qenit.

7.Kur është në muajt e shtatzënisë.

8.Kur ka veshur kanotiere seksi.

9.Ka quka.

10.Kur më shikon nga poshtë.

11.Më pëlqen mëngjarashe.

12.Kur është pak llapushe.

13.Kur qesh.

14.Kur ajo e ha sanduiçin me shumë keçap.

15.Kur vesh dandellë.

16.Kur më gërric në shpinë gjatë seksit

Article Logic
Execution time: 0.0034799575805664