INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miqtë më të mirë të një shigjetari dhe luani i përkasin këtyre shenjave. Zbulojini tani!

Miqtë më të mirë të një shigjetari dhe luani i përkasin këtyre shenjave. Zbulojini tani!

Publikuar më: 11:27 27-06-2018
Sipas intv.al  ndalemi te miqtë më të mirë të një shigjetari dhe luani, pra cilës shenjë horoskopi  i përket miku më i mirë i tyre.
Shigjetari:
Binjakët
Shigjetarët njihen si njerëz që  kanë shumë energji për të bërë gjëra të ndryshme, edhe pse argëtimi është për ta i rëndësishëm. Ata dinë ta ndajnë qejfin nga puna. Miku i tyre më i mirë është një binjak, pasi e kupton mirë dëshirën e tij për t’u larguar nga monotonia.
 
Luani
Dashin
Luanët janë ndër shenjat më dominante të zodiakut.  Ata janë plot vetbesim dhe kanë shumë dëshirë të jenë në qëndër të vëmendjes. Një dash është gjithashtu një shenjë zjarri dhe e kuptojnë mirë njëri-tjetrin dhe dëshirën që kanë për t’u argëtuar dhe shijuar jetën. Të dy shpenzojnë shumë, kur bëhet fjalë për të bërë qejf.
Burimi: Elite Daily
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.02042293548584