INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenjat e horoskopit të cilat do të kenë më shumë sukses në dashuri këtë korrik

Shenjat e horoskopit të cilat do të kenë më shumë sukses në dashuri këtë korrik

Publikuar më: 15:06 03-07-2018

Virgjëresha

virgjeresha_1.jpg

Kur Venusi të afrohet me Virgjëresën më 10 korrik, ky do të jetë momenti juaj. Do të keni armët tuaja më të forta në duar dhe askush nuk mund t’ju ndalë. Njerëzit rreth jush do të tërhiqen jashtëzakonisht shumë nga prania juaj. Pra, bëhuni gati të ndieni dashuri nga të gjithë.

Shigjetari

shigjetari_1.jpg
Nëse keni qenë duke pyetur veten se kur do të keni sërish sukses në një lidhje, korriku është muaji juaj. Këtë muaj do t’i bëni gjërat zyrtare kështu që shkrepeni një foto me partnerin dhe ndajeni atë kudo në rrjetet sociale, pasi ky është momenti i duhur. Pas shumë pasigurish, do të ndiheni të lumtur dhe krenarë për mardhënien tuaj.

Binjakët

binjaket_1.jpg
Gjithë vetmisë tuaj deri tani do t’i vijë fundi, pasi korriku do të jetë i mbushur me aventura dhe aksion... vetëm qëndroni gati.

Peshqit

peshqit_1.jpg

Të gjitha paqartësitë që kishit deri tani do të balancohen. Do të arrini të organizoni gjithçka duke e veënë mardhënien tuaj të parën, çka do ju lejojë të shijoni darkat romantike apo ecjet buzë detit. Kjo do të thotë se do të keni një prej muajve më të ëmbël që keni kaluar ndonjëherë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0042948722839355