INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keni parë në ëndërr sikur po martoheshit? Bëhuni gati, ja çfarë do t’iu ndodhë!

Keni parë në ëndërr sikur po martoheshit? Bëhuni gati, ja çfarë do t’iu ndodhë!

Publikuar më: 15:17 10-01-2019
Ëndrrat për t'u martuar janë më në përgjithësi subjekt i ëndrrave të njerëzve që janë gati të martohen së shpejti, sidomos gratë që presin atë ditë.
Ëndrra të tilla mund të zbulojnë një dëshirë për t'u martuar nga njerëz që nuk janë ende të martuar. Ëndrrat për t'u martuar, sipas intv.al  gjithashtu mund të jenë një shenjë e ankthit dhe stresit të shkaktuar nga planifikimi i ceremonisë së dasmës dhe nga frika se gjërat nuk shkojnë siç do donit.
Kuptimi i këtyre ëndrrave mund të jetë i ndryshëm, në varësi të faktit nëse jeni i martuar ose jo. Ëndrrat për t'u martuar mund të pasqyrojnë dëshirat tuaja për një jetë të lumtur familjare. Ndonjëherë ato mund t'i referohen disa ndryshimeve në jetën tuaj dhe fillimin e një cikli të ri jetësor.
Kjo ëndërr gjithashtu mund të jetë një shenjë e marrjes së shumë përgjegjësive. Sipas intv.al ëndrrat për t'u martuar mund të përfaqësojnë gjithashtu edhe humbje të lirisë.
Burimi: Mydream Symbolism
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0091919898986816