INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndikimi do ketë “Solstici i Dimrit” te shenjat e horoskopit? Ja çfarë do ndodhë me jetën tuaj!

Çfarë ndikimi do ketë “Solstici i Dimrit” te shenjat e horoskopit? Ja çfarë do ndodhë me jetën tuaj!

Publikuar më: 13:57 21-12-2018
Dielli do kalojë te Bricjapi më datën 21 dhjetor 2018 deri më 20 janar 2019.
Sezoni i festave, kjo është koha më e mbarë e vitit për vendosjen e qëllimeve. Sipas intv.al ja çfarë do t’i ndodhë secilës shenjë:
 
1. Dashi: Qartësimi i qëllimeve të karrierës.
 
2.Demi: Përcaktoni përvojën tuaj të ardhshme të udhëtimit.
 
3.Binjakët: Do përmirësoni jetën tuaj seksuale dhe do vendosni nëse dikush është besnik dhe i përkushtuar.
 
4. Gaforrja: Forcimi i partneriteteve, për biznes dhe kënaqësi.
 
5.Luani: Do kujdeseni më shumë për shëndetin tuaj.
 
6.Virgjëresha: Do njihni njerëz me pushtet. Më në fund qëllimet tuaja po dalin hapur.
 
7. Peshorja: Përmirësimi i marrëdhënieve familjare.
 
8.Akrepi: Do rinisni jetën tuaj shoqërore.
 
9. Shigjetari: Sipas intv.al, do merrni më shumë para.
 
10. Bricjapi: Rifreskoni stilin tuaj personal.
 
11.Ujori: Gjetja më shumë kohë për t'u çlodhur dhe do i kushtoni më shumë kohë vetes suaj.
12. Peshqit: Përmirësimi i pajisjeve dhe teknologjisë suaj.
Burimi: Elle
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0038211345672607