INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femra, nëse ai bën këto 3 gjëra, mos i dërgoni më mesazhe.Kujdes!

Femra, nëse ai bën këto 3 gjëra, mos i dërgoni më mesazhe.Kujdes!

Publikuar më: 12:57 21-12-2018
Nëse ju pëlqen dikush, doni te flisni gjate gjithe kohës.
Sipas intv.al janë disa gjëra që duhet të dini, përpara se t’i dërgoni shpesh mesazhe një mashkulli që pëlqeni. Nëse ai bën këto 3 gjëra, urgjentisht mos i dërgoni më:
1. Ju përgjigjet me shumë vonesë
Nëse e shikoni që përgjigjet gjithmonë me vonesë, nuk ka ndonjë interes për ju. Edhe pse mund të mos ju pëlqejë , pranojeni realitetin dhe mos i shkruani më.
2. Ai nuk hap ndonjë temë
Kur ju i dërgoni mesazh, ai vetëm përgjigjet. Pra, asnjëherë nuk ka treguar interes që t’iu pyesë edhe juve në lidhje me diçka. Duket sikur vetëm ju keni interes për ta njohur më shumë. 
3. Gjithmonë ju i dërgoni mesazh e para
Sipas intv.al nëse e shikoni që ai asnjëherë nuk e merr mundimin t’iu shkruajë një mesazh, me siguri që ai nuk dëshiron të krijojë diçka me ju. Kini kujdes, mos i dërgoni më mesazh!
Burimi: Lovepanky
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0037951469421387