INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 shenjat e horoskopit që janë të talentuar për të gënjyer. Zbulojini!

3 shenjat e horoskopit që janë të talentuar për të gënjyer. Zbulojini!

Publikuar më: 13:37 20-12-2018
Kush janë shenjat e zodiakut që gënjejnë më shumë?
Sipas intv.al bëhet fjalë për: akrepin, peshqit dhe binjakët.
1. Akrepi
Akrepi është në krye të listës për shenjat e zodiakut që qëndrojnë gënjejnë më shumë. Çfarë? Epo, ndoshta jeni të  befasuar. Sipas ekspertëve, njihet edhe si shenja më manipuluese. Por gjëja me interesante është se Akrepi gënjen aq bukur, saqë ndonjëherë edhe ata vetë e besojnë gënjeshtrën që thonë.
2. Peshqit
Edhe pse Peshqit janë të ndjeshëm, realiteti është se  ata gënjejnë për të marrë atë që dëshirojnë. Me aftësinë e tyre për të qenë shumë më intuitive se sa shumica e shenjave, Peshqit e dinë saktësisht se çfarë duhet të gënjejnë. Ata marrin atë që duan nga pothuajse çdo situatë. Bravo peshqit!
3. Binjakët
Nuk janë aq mashtrues sa Akrepi, por kur bëhet fjalë për manipulime dhe gënjeshtra, ata patjetër e kanë këtë talent. 
Megjithatë, për shkak se Binjakët janë argëtues dhe krijues, kjo është vetëm një pjesë e pranueshme e personalitetit të tyre. Nuk përbëjnë problem gënjeshtrat e një binjaku!
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0025539398193359