INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kampionët e PAOK-ut nisin fazën përgatitore, Kaçe gradohet kapiten, Mihaj i kërkuar në Spanjë

Kampionët e PAOK-ut nisin fazën përgatitore, Kaçe gradohet kapiten, Mihaj i kërkuar në Spanjë

Publikuar më: 16:26 15-07-2019

PAOK-u ka nisur fazën përgatitore në Holandë prej tre ditësh dhe ajo që ka rënë në sy gjatë grumbullimit janë dy lojtarët shqiptarë Ergys Kaçe dhe Enea Mihaj. Kaçes gjatë një ndeshje miqësore i wshtw dhwnw shiriti i kapitenit, një vlerësim goxha i madh ky nga trajneri i ri i ekipit.

Ndërkohë Mihaj prej një jave është transferuar te kampionët nga Panetolikos. Nga Greqia thuhet se në drejtim të mbrojtësit të kombëtares kanë ardhur oferta nga Spanja, por trajneri Ferrera ka refuzuar, duke dhënë sinjale se ai do të jetë pjesë e rëndësishme e ekipit në sezon që vjen.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037329196929932
    array(1) { ["section"]=> string(97) "kampionet-e-paok-ut-nisin-fazen-pergatitore-kace-gradohet-kapiten-mihaj-i-kerkuar-ne-spanje-98642" }