INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/Reperja Lil Beba: Më pëlqen të këndoj, bashkëpunimi im i parë me Stine  [VIDEO]

KafeIN/Reperja Lil Beba: Më pëlqen të këndoj, bashkëpunimi im i parë me Stine [VIDEO]

Publikuar më: 13:53 26-06-2019

Ajo është një këngëtare e re e muzikës rep që bashkëpunimin e saj të parë e ka nisur me Stine.
Lil Beba e ftuar në emisionin “KafeIN”, në një intervistë me moderatorin Flavio Qarri tha se jeton në Itali ku dhe ka lindur.
E pyetur për idhujt e saj në muzikën rep në botë, këngëtarja e re përmendi disa emra si Niki Minay, Cardy B të cilat i preferon.

“Mua më pëlqen të këndoj, nuk mendoj se jam më e mira apo dëshiroj të jem më e mira”, u shpreh Lil Beba.

Në këngën e saj të parë të kompozuar nga Stine, teksti përmban fjalë në gjuhë të ndryshme të cilat këngëtarja i flet.

Vajza e re tha se i pëlqen të eksplorojë tregun muzikor evropian.
Temat e këngëve të saj preferon ti ketë nga jeta personale.
Ndiqni intervistën e plotë në videon më poshtë

“Mua më pëlqen të këndoj, nuk mendoj se jam më e mira apo dëshiroj të jem më e mira”, u shpreh Lil Beba.

Në këngën e saj të parë të kompozuar nga Stine, teksti përmban fjalë në gjuhë të ndryshme të cilat këngëtarja i flet.

Article Logic
Execution time: 0.003309965133667