INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
JONKA

JONKA

Publikuar më: 19:53 25-09-2017

Nuk e di kur ka qene saktesisht fillimi por di te them qe deshira per tu shprehur ka qene gjithmone prane meje. 
Qe kur imitoja Gokun dhe cdo personazh tjeter te Italia Uno e deri tani qe u diplomova per Aktrim . Per ta bere kete kam provuar menyra nga me te ndryshmet. 
Ne fillim u bera mistreci i vogel i estrades se Durresit. Pastaj adoleshent demek i inatosur tek sporti i mundjes por qe shume shpejt me hoqen qafe pasi sipas tyre isha peshe shume e rende. 
Por ne fund u riktheva aty ku fillova, tek derrasat e skenes. 
Pas 5 viteve shkolle per teater kuptova qe mund te shprehesha shume mire aty, vazhdoj ta bej.
Por rruges zbulova edhe rruge te tjera.
Ndaj krahas teatrit, cdo mengjes, me nje kafe gjysme filxhani ne dore, do me keni ne IN Breakfast ne 105.7 IN Radio.
Dhe pasdite ne Geek Room duke luajtur Play Station. Unboxing. Diskutuar shkence. Dhe vizituar Panaire.
Çdo të enjte ora 17:00 

Më shumë në këtë kategori: « ANISA
AUREOLA »
Article Logic
Execution time: 0.0030741691589355