INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ANISA

ANISA

Publikuar më: 19:54 25-09-2017

Unë jam Anisa Bega, prezantuese radiofonike prej vitesh.  Mendoj se nëpërmjet zërit depërtohet me lehtësi  drejt  shpirtit të njeriut. Magjia që të jep radio është e pakrahasueshme, pasi është teatri i mendjes. Të bësh me dashuri një punë, nuk të duket aspak e lodhshme apo e mërzitshme. Të jesh shoqëruesja e dëgjuesve nga kudo që ndodhen është një ndjesi plot pozitivitet, që dëshiron ta përcjellësh në çdo moment. Informacionin që jap nëpërmjet radios, e mendoj fillimisht të rëndësishëm për mua dhe më pas sigurohem që edhe ti që po dëgjon të mos mërzitesh. Një nga motot e mia është:  Një ditë pa të qeshura është një ditë e humbur

Më shumë në këtë kategori: «
JONKA »
Article Logic
Execution time: 0.0033800601959229