INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni gati?! Hiti i verës do të mbajë firmën e Ledrit dhe këngëtares së njohur SHQIPTARE!

Jeni gati?! Hiti i verës do të mbajë firmën e Ledrit dhe këngëtares së njohur SHQIPTARE!

Publikuar më: 13:32 15-05-2021

Reperi i njohur, Ledri Vula ka vendosur t’i surprizojë të gjithë fansat e tij këtë verë. Ai do të sjellë disa bashkëpunime me artistë të njohur të skenës. Ndërsa njëri prej tyre është me këngëtaren shumë të dashur nga publiku, Kida.

“Prive” ka mësuar se dy miqtë po përgatiten për një këngë të përbashkët, që padyshim pritet të bëjë namin në çdo diskotekë. Ndërkohë nga ana tjetër pritet që së shpejti Ledri të publikojë këngën më të re, të cilën e ka xhiruar në Dubai.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034248828887939