INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Kush është djali me të cilin Tea po ndan dhomën e gjumit në Dubai?

Pa prisni pak! Kush është djali me të cilin Tea po ndan dhomën e gjumit në Dubai?

Publikuar më: 12:28 15-05-2021

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të shumta në rrjete sociale.

Nga postimet shohim se Tean po e shoqëron në këto pushim miku i saj, Geraldi. Ish-konkurrentja ka publikuar video pranë tij në Instastory, duke bërë që aludimet e ndjekësve të lindin sërish.

Ajo ka ndarë dhe një video nga dhoma e gjumit me Geraldin. Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet u tha se Tea ka nisur një lidhje me djalin në fjalë, por ajo e mohoi duke thënë se Geraldi është një mik i saj i vjetër.

Përgjatë kohëve të fundit dyshja janë shfaqur kudo bashkë, duke i bërë të gjithë të dyshojnë për diçka më shumë.

teatr.png

 

bnn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032758712768555