INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS, skena të nxehta me Atdheun! Ana e Përputhen thyen rrjetin me këngën e re, por i ndodh e papritura!

UPS, skena të nxehta me Atdheun! Ana e Përputhen thyen rrjetin me këngën e re, por i ndodh e papritura!

Publikuar më: 14:34 15-05-2021

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi është futur zyrtarisht në industrinë e muzikës pasi ka publikuar këngën e saj të parë. Kënga titullohet “Deal” dhe një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”.

Ajo nuk i ka kursyer skenat e nxehta në klip, siç mund ta shikoni më poshtë:

 

Një pjesë e madhe e publikut i ka vënë në dukje Anës faktin që ajo nuk ka talent, duke e quajtur këngën një dështim, madje memet e ironitë kanë shpërthyer menjëherë në rrjet.

Në një foto në instgram të publikuar nga vetë Ana, njëri prej komentuesve i shkruan:

“Boh tmerr. Ishe mirë si shpërndarëse ilaçesh ça tu desh muzika”.

fgga.png

 

Ndërsa komente të tjera ngacmuese mund t’i shihni dhe mëposhtë.

 

aaa.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0028209686279297