INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Jam femër..."/ Për një arsye të veçantë, Luana Vjollca e uron ndryshe nga të tjerët ditën e gruas, ja ç'bëri

Publikuar më: 12:36 10-03-2021

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto nga përditshmëria dhe nga aktivitetet e saj të ndryshme televizive.

Moderatorja ditën e sotme ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet e veshur me të zeza dhe uron 9 Marsin, duke iu referuar ditës së gruas një ditë më parë.

Sipas moderatores të gjjitha ditet e vitit duhet t’i kushtohen gruas, duke mos shkelur të drejtat që ajo gëzon.

“Unë jam FEMER (vajzë, grua) dhe gëzoj & luftoj për të drejtat e mija cdo ditë. Gëzuar 9 marsin”., ka shkruar Luana Vjollca krahas postimit.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0033290386199951