INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Luana Vjollca me këtë veprim tregoi dhuratën që i bëri Krenari për Shën Valentin? [FOTO]

Pra, Luana Vjollca me këtë veprim tregoi dhuratën që i bëri Krenari për Shën Valentin? [FOTO]

Publikuar më: 15:34 15-02-2021

Prej disa ditësh Luana Vjollca ndodhet në Dubai ku po shijon pushimet dhe aventurat atje, ku mendohet se ndodhet së bashku me partnerin e saj, Krenar Çoçajn, i cili është njëkohësisht edhe menaxheri i saj. Luana ka postuar foto e video të shumta nga Dubai, por të gjithë po prisnin me padurim dhuratën që mori për Shën Valentin.

Mbrëmjen e djeshme moderatorja ka treguar në Instastory se Krenari i ka dhuruar një buqetë me trëndafila të kuq. Luana postoi edhe një foto nga darka romantike ku shfaqej e veshur shumë seksi me pantallona të kuqe latex dhe bluze të zezë me dekolte të hapur.

dgga.jpg

sttq.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0084409713745117