INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Ja duket barku'', miqtë i zbulojnë shtatzëninë Nevina Shtyllës?

''Ja duket barku'', miqtë i zbulojnë shtatzëninë Nevina Shtyllës?

Publikuar më: 17:38 21-11-2022

Ditën e djeshme në rubrikën “Dielli apo Hëna”, Nevina Shtylla i prezantoi të gjithë me anëtarin më të ri: një foshnje lodre. Nisur nga kjo këngëtari Sardi, i cili ishte i ftuar, e pyeti nëse është shtatzënë. Ndonëse Nevina tha jo, pjesa tjetër e të ftuarve filluan të brohorisnin “Yyy Nevina shtatzënë” dhe u afruan ta uronin.

“Ja duket barku. Ça është vajzë apo djalë?”, i tha Graciano me shaka. “Po ik ore”, iu kthye Nevina duke shtuar: Kur ta bëj do ma rrisni ju që ta dini!

Article Logic
Execution time: 0.0037100315093994