INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja cila është shqiptarja që po ‘çmend’ Bella Hadid! I pëlqen fotot në Instagram

Ja cila është shqiptarja që po ‘çmend’ Bella Hadid! I pëlqen fotot në Instagram

Publikuar më: 21:06 12-08-2018

Të gjithë e dimë që dua Lipa po korr një sukses të jashtëzakonshëm dhe fama e fansat e saj po rriten dita ditës me një numër të frikshëm.

Sigurisht nuk mund të jemi më shumë krenarë për këngëtaren shqiptare dhe gjithmonë e më shumë gëzohemi kur shohim se muzika e saj vlerësohet kaq shumë në industrinë e muzikës ndërkombëtare.

Por duket se dua ka fituar poullaritet jo vetëm me fansat e ndjekësit e zakonshëm, por dhe me njerëz të famshëm të showbizz-it, siç është dhe modelja e njohur Bella Hadid.

Bella ka pëlqyer foton e Duas në aeroplan teksa ajo po vinte për koncertin e saj në Sunny Hill Festival në Prishtinë.

dua_lipa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0076019763946533