INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Goca ky trend më i fundit i pozave që duhet të mësoni patjetër është inspiruar nga kopshti zoologjik!

Goca ky trend më i fundit i pozave që duhet të mësoni patjetër është inspiruar nga kopshti zoologjik!

Publikuar më: 17:57 12-08-2018

Ju kujtohet trendi i këmbëve Barbie? Epo tani harrojeni sepse një trend i ri ka dalë në horizont! 

Çdo javë duket sikur del nga një trend i ri pozash në Instagram.
Ky i fundit është inspiruar nga gjirafat bebe! Po po e keni lexuar mirë, spese quhet pikërisht kështu “Gjirafa bebe”!

Dhe është poza që ahohim në Instagramin e modeleve dhe influencueseve më të njohura në Instagram.

Me të pasmet e ngritura, një këmbë para dhe tjetrën prapa, me qafën pak të nritur, do të arrini jo vetëm të dukeni më të gjata por dhe më elegante dhe fiks si modele të Victoria’s Secret.

Epo tani do të keni një pozë të re për “feed-in” tuaj.

modelja2.PNG

modelja1.PNG

modelja.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0081360340118408