INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-deputeti tradhëton, hakmarrja e gruas i kalon kufijtë e imagjinatës[FOTO]

Ish-deputeti tradhëton, hakmarrja e gruas i kalon kufijtë e imagjinatës[FOTO]

Publikuar më: 14:28 18-07-2018

Tradhëtia dihet që është një nga veset më të këqija. E kur ndodh në shumë raste kalon paqësisht dhe në të tjera veprohet, pra nis hakmarrja. Mënyra që ka zgjedhur për t’u hakmarrë një grua britanike i kalon kufijtë e imagjinatës, pasi zbuloi se ish-deputeti David Prior e tradhëtoi me bashkëshorten e një anëtari tjetër të Dhomës së Lordëve.

Lizzie Purbrick, 63 vjeç, një ish-kalorëse siguroi rreth 8 litra gjak derri nga një kasap dhe shkoi në banesën e ish-deputetit. Ajo përdori gjakun për të shkruar në mure ofendime të ndryshme.
Gruaja u akuzua për dëmtim të pronës dhe u dënua me 120 orë shërbim në komunitet.

gjak.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003180980682373