INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
INDRITI

INDRITI

Publikuar më: 17:53 27-09-2017

Pasioni për kuzhinën ka nisur që kur kam qënë i vogël. Mbaj mend që më pëlqente çdo gjë që kishte lidhje me ushqimin. Ndoshta kjo ishte arsyeja pse gjithmonë me gjej nëpër pemë duke u pëpjekur të kapja frutat që ishin pjekur më mirë. kjo dëshirë për më të mirën më ka shoqëruar gjithmonë. Kam jetuar shumë vite në Itali dhe aty zbulova se guri i madhë duhet të rrij në vëndin e vet. Sot keni mundësin të më ndiqni çdo ditë nga e Hëna në të Premte në “Kripë dhe Piper” me mikun tim më të mirë Alfion.

Më shumë në këtë kategori: « MARSELI
ALFIO »
Article Logic
Execution time: 0.0070700645446777