INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I habiti të gjithë! Nora Istrefi vjen me një deklaratë ‘bombë’: ‘’Vetëm …’’

I habiti të gjithë! Nora Istrefi vjen me një deklaratë ‘bombë’: ‘’Vetëm …’’

Publikuar më: 14:32 07-05-2021

Nora Istrefi është nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, e cila numëron më shumë se 1 milion ndjekës në ‘’Instagram’’.


Veç fotografive seksi e me shumë stil që u servon ndjekësve të saj, Nora është mjaft e rezervuar sa u përket deklaratave dhe shumë e kujdesshme edhe në paraqitjet e saj të pakta në intervista.

E kur kjo gjë ndodhë, Nora kujdeset që të marrë vëmendje maksimale.

Kështu ka ndodhur me postimin e saj të fundit, ku bukuroshja publikoi dy fotografi dhe dukej mahnitëse.

Pooor më shumë se fotot vëmendje mori deklarat e saj dhe mbishkrimi poshtë fotove.

“Më e fortë vetëm’’ ka shkruar Nora, e cila prej kohësh ka ndarë rrugët me ish bashkëshortin, këngëtarin Robert Berisha.

Article Logic
Execution time: 0.0030660629272461