INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I bllokuan rrugën, reagon Rama, ‘Oh ç’derexhe!’

I bllokuan rrugën, reagon Rama, ‘Oh ç’derexhe!’

Publikuar më: 15:55 05-04-2019

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për bllokimin e rrugës që i bënë qytetarët ndërsa ai ishte duke shkuar në Kukës. Mes tyre ishte dhe kryebashkiaku i Kukësit, Bashkim Shehu. 

“Një kryebashkiak qesharak i një partie qesharake del e ze rrugën e Kukësit me administratën, në vend se të ishte me mijëra qytetarët kuksianë në çeljen e punimeve të aeroportit ndërkombëtar!Merren me prita rrugësh në shekullin e XXI e pastaj duan vota nga ky popull [????] Oh ç'derexhe!”, shkroi Rama në rrjetet sociale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068459510803223
    array(1) { ["section"]=> string(48) "i-bllokuan-rrugen-reagon-rama-oh-c-derexhe-90720" }