INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Rama ik’ kudo, Berisha tallet keq me kryeministrin [FOTO]

‘Rama ik’ kudo, Berisha tallet keq me kryeministrin [FOTO]

Publikuar më: 08:28 06-04-2019

Ish-kryeministri Sali Berisha njihet për epitete të spikatura ndaj kundërshtarëve të tij politikë.

Faqja e tij e Facebook-ut është ndoshta më aktivja e të gjithë politikanëve shqiptarë, ku ka mijëra denoncime, mijëra video dhe foto.

Së fundmi duket se Berisha ka nisur një formë tjetër të të dhënit mesazhe në Facebook-n e tij.

Ai ka postuar një mesazh në formë komunikimi mes një qytetari dhe një kamerieri. E në qendër të mesazhit, nuk ka si të jetë ndryshe, është Edi Rama.

Ai është talluar me kryeministrin duke shkruar, “O kamarier si esht kodi i ëiffi-t? Kamarieri: Ramaik2019.”

mesazhi.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008145809173584
    array(1) { ["section"]=> string(59) "rama-ik-kudo-berisha-tallet-keq-me-kryeministrin-foto-90755" }