INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox, zbuloni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

HOROSKOPI DITOR sipas Paolo Fox, zbuloni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

Publikuar më: 12:35 17-01-2023

DASHI

 

Në dashuri përgatituni për surpriza të mëdha. Do të arrini të bëni takime të shkëlqyera, veçanërisht nëse jeni beqarë dhe jeni në kërkim të një partneri. Në përgjithësi jeni të lodhur dhe dëshironi të pushoni pak. Jini pozitivë dhe aktivë, gjithçka do të jetë mirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 janar 2023), në dashuri ka papajtueshmëri që më së miri shmangen, si me Luanin dhe Ujorin. Stresi nuk do të dështojë, sidomos për ata që punojnë shumë. Ka një atmosferë ndryshimi, mos u kapni të papërgatitur.

BINJAKËT

 

Në punë ju duhet kohë përpara se të merrni vendime të rëndësishme. Mos u kapni nga ankthi dhe nxitimi. Nuk do të jetë dita më e mirë në dashuri, ju u zgjuat me një brez të diskutueshëm që nuk do t’ju bëjë të pëlqyeshëm në sytë e të tjerëve.

GAFORRJA

Një ditë plot emocione të mëdha për t’u përjetuar plotësisht. Në dashuri ka një dëshirë të madhe për të bërë mirë. Disa probleme në marrëdhëniet ndër-personale. Herët a vonë gjithçka do të funksionojë dhe do të jetë për mirë. Në përgjithësi është një fazë rikuperimi, edhe për sa i përket punës.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 janar 2023), sigurisht që nuk është një periudhë e paharrueshme. Ndaloni angazhimet tuaja dhe mos e fajësoni veten nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi. Yjet nuk janë në anën tuaj. Do të vijë një ofertë pune interesante, prandaj mos u shqetësoni apo nxitoni.

VIRGJËRESHA

Në punë lindin projekte të reja. Disa probleme do të vijnë në dashuri, është mirë të përballeni me të menjëherë para se të rritet dhe të bëhet e pakapërcyeshme. Me pak fjalë, gjithçka do të shkojë mirë, por duhet të keni pak durim.

PESHORJA

Ndryshime të mëdha dhe lajme të mëdha do të vijnë në punë. Bëhuni gati. Do të vijë edhe një takim interesant në dashuri, ndërsa personi që dashuroni është më afër se sa mendoni. Varet nga ju që të jeni në gjendje ta njihni atë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 17 janar 2023), Hëna në anën tuaj ju jep kurajë për të bërë më mirë dhe për të arritur rezultate të shkëlqyera. Shkoni përpara dhe ndiqni instinktet tuaja, ata nuk do t’ju lënë pas dore. Do të jetë një kohë shumë produktive në punë.

SHIGJETARI

Me Hënën në shenjë do të jeni shumë produktivë dhe të suksesshëm, por për momentin mos e humbisni qetësinë dhe maturinë. Në punë keni shumë projekte që ju emocionojnë. Lini vend për miqësi të reja, ato do t’ju befasojnë dhe mund të rezultojnë të jenë lidhje për jetën.

BRICJAPI

Nëse ka dikush që nuk ju kupton ose nuk ju vlerëson, vazhdoni, si në dashuri ashtu edhe në punë. Ka pasur zënka, madje të rëndësishme, por gjithçka do të zgjidhet brenda ditës. Do të gjeni rrugën e duhur. Dhe do të keni sukses.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e martë 17 janar 2023), disa diskutime me të lindurit në Akrep. Mos i vendosni këmbët në kokë. Kjo është një fazë kalimtare, por më e mira do të vijë së shpejti. Pas një krize, rikthehet fati dhe surpriza të reja.

PESHQIT

Hëna nuk është aspak mirëdashëse dhe mbështetëse. Hapa përpara. Jeta do t’ju habisë. Vlerësoni mirë punën, ndoshta keni nevojë për një situatë që ju jep më shumë qetësi. Me pak fjalë, përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka është në rregull.

/Liberale.al/

Article Logic
Execution time: 0.0033540725708008