INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR, javë e re, surpriza të reja, zbuloni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

HOROSKOPI DITOR, javë e re, surpriza të reja, zbuloni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

Publikuar më: 12:31 30-01-2023

DASHI
Dy ditët e fundit dikush mund t’iu ketë larguar njerëzit, ndoshta duke thënë diçka që nuk ju pëlqen… Më në fund megjithatë po ju dalin llogaritë… Po shkoni drejt një viti që do të jetë plot surpriza.

 

DEMI
Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 30 janar 2023), java do të nisë mbarë falë Hënës së favorshme. Ndonjëherë keni nevojë për tronditje në jetë, një emocion që ju kthen në lojë dhe më i madhi nga një emocion i tillë mund të shqetësojë sferën sentimentale, falë pranisë së Venusit në muajin shkurt.

BINJAKËT
Venusi nuk është më në opozitë me ju. Secili duhet të zgjedhë jetën e tij, të cilën njerëzit referojnë ta kenë. Tani ka më pak mundime dhe më shumë mundësi për të përjetuar ndjesi pozitive. Marsi është muaji i dashurisë së madhe ose rimëkëmbjes, por shkurti udhëheq rrugëtimin tuaj në këtë drejtim.

GAFORRJA
Disa dyshime në dashuri janë të mundshme. Kjo është veçanërisht e vërtetë për çiftet që e duan vërtet njëri-tjetrin. Kujdes nga thashethemet, apo zilia sepse ndonjëherë ato krijojnë më shumë probleme sesa mungesa e dashurisë apo kontakti i ndërprerë.

 

LUANI
Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 30 janar 2023), shumë prej jush kanë nerva mjaft të tensionuara… Jeni të shqetësuar dhe të lodhur. Marsi dhe Venusi janë në një aspekt të favorshëm ndaj jeni shumë gati për të dashuruar. Kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike dhe punësimit. Ka disa projekte për t’u ridiskutuar dhe ndoshta duhet të përfshiheni edhe në sektorë të tjerë.

VIRGJËRESHA
Afërdita është në një tranzit interesant me Hënën e favorshme, veçanërisht në mëngjes. Mund të shmangni bezditë, të përpiqeni të zgjidhni problemet dhe të provoni zgjidhje të reja. Në shkurt, kërkoni siguri në dashuri pas shumë hutimeve të muajit të kaluar…

PESHORJA
Muaji shkurt, që është afër, do të sjellë pak pavendosmëri në punë dhe në familje. Duhet sqaruar një situatë e caktuar, sepse ka një konflikt pune por jo për fajin tuaj… Kujdes nga aferat e dashurisë, horizonte të reja mund të hapen në orët në vijim.

AKREPI
I dashur Akrep, sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 30 janar 2023), zgjedhjet e dashurisë që do të bëni këtë muaj do të jenë të rëndësishme dhe kush e di nëse dikush më në fund nuk ka për të përjetuar një emocion të madh. Venusi fillon një tranzit të butë dhe interesant, prandaj lini vend për njohje dhe takime të reja.

SHIGJETARI

Yjet gjatë orëve të ardhshme do të nxjerrin në pah aftësinë tuaj të madhe për veprim: nga natyra ju preferoni udhëtimet. Do të ishte turp të mbylleshit në shtëpi. Zemra kërkon të përjetojë emocione dhe risi të bukura.

BRICJAPI

Gjithmonë dëshironi të rinovoni jetën tuaj, për ju është një hap i rëndësishëm dhe kur jeni gati ta bëni, e llogaritni shumë mirë. Ndonjëherë ju duhet të ndryshoni punën ose mënyrën e jetesës për të bërë një ndryshime. Midis shkurtit dhe majit një ëndërr mund të realizohet.

UJORI
Sipas horoskopit të Paolo Fox (e hënë 30 janar 2023), ka një dëshirë për të lëvizur, për të ndryshuar jetën tuaj. Nuk mund të përjashtohet që dikush të përfundojë një bashkëpunim dhe të rifillojë diçka që nuk e ka bërë për një kohë të gjatë. Kujdes, dashuria mund të paguajë çmimin. Për ata që absolutisht nuk duan të vazhdojnë një lidhje, nuk do të jetë e vështirë të thuash ndalo dhe vazhdo.

PESHQIT
Venusi është armiqësor dhe edhe nëse gjithçka nuk zgjidhet me një valë të shkopit magjik, mund të përpiqeni të ecni përpara më mirë se sa kemi bërë deri më tani. Shkurti hapet për një situatë më të mirë nga pikëpamja sentimentale. Kujdes në punë, disa mosmarrëveshje të hapura mund të sjellin telashe dhe bezdi.

/Liberale.al/

Article Logic
Execution time: 0.0026609897613525