INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA, si do reagonit ju? Moderatorja SHQIPTARE bën GAFËN e madhe për Stresin dhe do të shkriheni së qeshuri! [FOTO]

HAHA, si do reagonit ju? Moderatorja SHQIPTARE bën GAFËN e madhe për Stresin dhe do të shkriheni së qeshuri! [FOTO]

Publikuar më: 18:12 28-04-2019

Në emisionet televizive mund të bëhen shumë gabime, por ky gabim ishte me të vërtetë epik. Moderatorja e njohur Fjodora Fjora ishte e ftuar në “Thumb” nga ku foli për intervistën e famshme që dikur i ka bërë Stresit. Fjodora u shpreh se gjatë intervistës ka bërë një gafë duke i thënë Stresit se i pëlqen shumë kënga "Sjena mo" që është bashkëpunimi i Majk dhe Ghetto Geasy.

“Është djalë shumë i mirë të betohem. Unë kam bërë shumë qejf në atë intervistë. Por bëra dhe një gabim shumë të madh. I thashë atij: “Sa më pëlqen ajo kënga “S’jena mo”.

Dhe ai tha: “Nuk e kam kënduar unë”. Isha komplet “out” fare. Ishte një djalë shumë i mirë, thjesht qeshi", tregoi Fjodora.

fjokd.png

Article Logic
Execution time: 0.0138258934021