INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Vjehrra u nxorri sekretin! Doli nga burgu? Ja kur do ta bëjnë dasmën Stresi dhe Kejsi [FOTO]

Upsss! Vjehrra u nxorri sekretin! Doli nga burgu? Ja kur do ta bëjnë dasmën Stresi dhe Kejsi [FOTO]

Publikuar më: 17:20 08-01-2019

Prej disa javësh reperi ndodhet prapa qelisë dhe Stresi vazhdon të vuajë dënimin e tij pasi u vu në pranga nga policia i akuzuar për trafikim lëndësh narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Ndërkohë Keisi nuk nuk i ka ndalur postimet e saj ku tregon se dita-ditës i mungon dhe më tepër partneri i saj.

Ditën e sotme, ajo publikoi në profilin e saj në Instagram një foto me partnerin teksa kanë pozuar të dy veshur me të bardha, ndërsa vjehrra e Kejsit ka zbuluar se shumë shpejt do t'a shohë nusen të veshur me të bardha, pasi çifti do të bëjë dasm

"Shumë shpejt veshur me të bardha Kejsi. Do jesh nuse kopertinash. I dua Stresin dhe Kejsin", shkruan mamaja e Stresit.

"Kam vjehrrën që çdo vajzë dëshiron të ketë."- shkruan Kejsi krahas postimit të saj.

VA.jpg

Article Logic
Execution time: 0.011121988296509