INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi të shihni se çfarë vendimi ka marrë Rita Ora për prindërit e saj, me siguri do ta doni dyfish! [FOTO]

Pasi të shihni se çfarë vendimi ka marrë Rita Ora për prindërit e saj, me siguri do ta doni dyfish! [FOTO]

Publikuar më: 17:25 08-01-2019

Pasi të shihni se çfarë vendimi ka marrë Rita Ora për prindërit e saj, me siguri do ta doni dyfish! [FOTO] Rita Ora ka vendosur që shtëpinë e saj luksoze në Londër që kushton rreth 1.3 milion paund t’ua dhurojë prindërve të saj. Sigurisht që ky vendim ka lumturuar shumë prindërit e këngëtares shqiptare, të cilët nuk kanë ngurruar të publikojnë shpeshherë pamje nga brenda shtëpisë, që duket me të vërtetë shumë luksoze.

Screenshot_10-1.jpg

Screenshot_8-1-e1546955047565.jpg

 

 

Shtëpia është e përbërë nga 6 dhoma gjumi dhe nëna e Ritës, Vera, është kujdesur vetë për të gjithë dekorin e saj. Në të mbizotëron kryesisht stili retro, me mobilje shumë të veçanta dhe më së shumti bien në sy shkallët në ngjyrë ari.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01177191734314
    array(1) { ["section"]=> string(108) "pasi-te-shihni-se-cfare-vendimi-ka-marre-rita-ora-per-prinderit-e-saj-me-siguri-do-ta-doni-dyfish-foto-83817" }