INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Pa të rrahur s'të lë''/ Bes Kallaku e paska seriozisht dhe do të rrahë reperin tuaj të preferuar, shihni si i bën presion [VIDEO]

''Pa të rrahur s'të lë''/ Bes Kallaku e paska seriozisht dhe do të rrahë reperin tuaj të preferuar, shihni si i bën presion [VIDEO]

Publikuar më: 17:42 08-01-2019

Bes Kallaku është një nga aktorët më të dashur për gjithë spektatorët që e ndjekin. Të gjithë jemi mësuar me batutat e tij dhe çdo herë ia del për të na bërë për të qeshur me skenaret e tij si në television ashtu edhe në rrjetin social Instagram, aty ku Besi është shumë aktiv.

Siç duket komediani i njohur e paska marrë shumë seriozisht palestrën dhe kërkon të sfidojë reperin e njohur shqiptar Capital T. Ai ka publikuar një video duke u stërvitur dhe bashkangjitur saj shkroi: “Sfidoj hapur në ring @truekapo. Seriozisht. Qaty kam për ta lon frymën, pa taraf ty se loj”.

Tani presim dhe reagimin e Kapos, do ishte një ndeshje interesante.

Article Logic
Execution time: 0.0069501399993896