INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjykata e Apelit, s’konsideron një nga provat, që mund t'i lironte protestuesit

Gjykata e Apelit, s’konsideron një nga provat, që mund t'i lironte protestuesit

Publikuar më: 11:57 20-04-2018

Në sallën e Gjykatës së Apelit ka rreth 1 orë që ka nisur gjykimi i vendimit të shkallës së parë që la në burg 11 protestuesit e Rrugës së Kombit. Po mësohet se një nga provat më të forta ajo e arrestimeve në orët e vona të mbrëmjes nuk është marrë parasysh nga togat e zeza. Videoja e shpërndarë tre ditë më parë dhe nga opozita nëse do konsiderohej si provë mund të garantonte lirimin e tyre, por kjo s’ka ndodhur.

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502